سیاست حفظ حریم خصوصی

در نوین سازان پویا، از http://www.novinspooya.com قابل دسترسی است، یکی از اولویت های اصلی ما حفظ حریم خصوصی بازدید کنندگان ما است. این سند سیاست حفظ حریم خصوصی شامل انواع اطلاعات است که توسط نوین سازان پویا جمع آوری و ضبط شده است و ما از آن استفاده می کنیم.

اگر سوالی دارید یا نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد خط مشی رازداری ما، دریغ نکنید با ما از طریق ایمیل در contact@novinspooya.com تماس بگیرید.

فایلهای ورودی
نوین سازان پویا زیر یک روش استاندارد از استفاده از فایل های log است. این فایل ها هنگام بازدید از وب سایت ها، بازدید کنندگان را وارد می کنند. همه شرکتهای میزبانی این کار را انجام میدهند و بخشی از تجزیه و تحلیل خدمات میزبانی وب هستند. اطلاعات جمع آوری شده توسط فایل های ورود شامل آدرس پروتکل اینترنت (IP)، نوع مرورگر، ارائه کننده خدمات اینترنت (ISP)، تاریخ و تمبر، صفحات ارجاع / خروج و احتمالا تعداد کلیک ها می باشد. اینها با هیچ اطلاعاتی قابل شناسایی شخصی نیستند. هدف از این اطلاعات برای تحلیل روند، مدیریت سایت، ردیابی حریم کاربران در وب سایت و جمع آوری اطلاعات جمعیت شناختی است.

سیاست های حفظ حریم خصوصی
شما می توانید این لیست را برای یافتن سیاست حفظ حریم خصوصی برای هر یک از شرکای تبلیغاتی نوین سازان پویا دنبال کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی ما با کمک ژنراتور سیاست حفظ حریم خصوصی GDPR و قالب شرایط و ضوابط ایجاد شد.

سرورهای آگهی های شخص ثالث یا شبکه های تبلیغاتی با استفاده از فن آوری هایی مانند کوکی ها، جاوا اسکریپت یا وب بیکن ها که در آگهی های مربوطه و پیوندهایی که در نوین سازان پویا ظاهر می شوند استفاده می شوند و به طور مستقیم به مرورگر کاربران ارسال می شوند. آنها وقتی که این اتفاق می افتد، آدرس IP شما را به طور خودکار دریافت می کنند. این فن آوری ها برای سنجش اثربخشی کمپین های تبلیغاتی خود و / یا شخصی سازی محتوای تبلیغاتی که در وبسایت هایی که بازدید می کنید را شخصی می کنید.

توجه داشته باشید که نوین سازان پویا دسترسی و کنترل این کوکی ها را ندارد که توسط تبلیغ کنندگان شخص ثالث مورد استفاده قرار گیرد.

سیاست حفظ حریم خصوصی Pary
سیاست حفظ حریم خصوصی نوین سازان پویا به سایر تبلیغ کنندگان و وب سایت ها اعمال نمی شود. بنابراین، ما به شما توصیه میکنیم برای دریافت اطلاعات دقیق از سیاستهای حریم خصوصی مربوط به این سرورهای تبلیغاتی شخص ثالث مشورت کنید. این ممکن است شامل شیوه ها و دستورالعمل های مربوط به نحوه کنار گذاشتن گزینه های خاصی باشد. شما ممکن است یک لیست کامل از این سیاست های حفظ حریم خصوصی و لینک های آنها را در اینجا پیدا کنید: سیاست های حفظ حریم خصوصی پیوندها.

شما می توانید کوکی ها را از طریق گزینه های فردی خود غیرفعال کنید. برای دانستن اطلاعات دقیق تر درباره مدیریت کوکی با مرورگرهای وب خاص، می توان آن را در وب سایت های مرتبط مرورگر یافت. کوکی ها چه هستند؟

اطلاعات کودکان
بخش دیگری از اولویت ما اضافه کردن حفاظت برای کودکان در هنگام استفاده از اینترنت است. ما والدین و سرپرستان را تشویق می کنیم که فعالیت های آنلاین خود را مشاهده، مشارکت و / یا نظارت و هدایت کنند.

نوین سازان پویا آگاهانه اطلاعات شخصی را از کودکان زیر 13 سال جمع آوری نمی کند. اگر فکر می کنید فرزند شما چنین اطلاعاتی را در وب سایت ما ارائه می دهد، ما به شدت از شما تشویق می کنیم که با ما تماس بگیرید و بلافاصله اقدام خواهیم کرد. این اطلاعات را از پرونده های ما به سرعت حذف کنید.

تنها سیاست حفظ حریم خصوصی
این سیاست حفظ حریم خصوصی فقط به فعالیت های آنلاین ما اعمال می شود و برای بازدیدکنندگان وب سایت ما با توجه به اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته و / یا جمع آوری می شوند در نوین سازان پویا معتبر است. این خطمشی برای هر اطلاعاتی که به صورت آفلاین یا از طریق کانالهای غیر از این وب سایت جمع آوری می شود، قابل اجرا نیست.

موافقت
با استفاده از وب سایت ما، شما به این ترتیب به سیاست حفظ حریم خصوصی ما موافقت می کنید و با شرایط و ضوابط آن موافقت می کنید.